Święto Pieczonego Ziemniaka 2019

To był „Ziemniak” nie z tej Ziemi! Kochani Rodzice – dziękujemy  za tak liczne przybycie, za ziemniaczane (i nie tylko!) smakołyki na stołach i za to, że znaleźliście czas i chęć, by na chwilę znaleźć się w naszej bajce. To Wasze uśmiechy i serdeczne gesty składają się na taką aurę naszej szkoły. Doceniamy!

Pierwszaki! Byłyście cudne, rośnijcie duże i mocne jak te orzeszki na Waszych szyjach.

Pozostałe Dzieciaki – gratulacje! Akademia Pana Kleksa jest z Was dumna i z radością przyjmuje Was w swoje progi!

Drodzy Nauczyciele, niezawodna załogo „Ziemniaka” – za te popołudnia i weekendy poświęcone na przygotowania, za obecność na boisku od światu i za niegasnący twórczy zapał – dzięki! Pan Kleks nigdy nie miał lepszej ekipy!

Kochani Absolwenci – nie ma milszych gestów dla nauczycieli, niż Wasza obecność po tylu latach. Tak liczna w tym roku!

Madziu, Kajko, Piotrku, Marysiu, Leo, Karolino, Jono, Julko M., Zuziu, Emilko, Basiu, Olsonie, Kacprze, Antku, Kubo, Dominiku, Łukaszu, Pani Anito, Panie Jacku, Panie Wojtku – wspaniale było Was spotkać!

Duuuuuuużo więcej zdjęć z „Ziemniaka” można obejrzeć w GALERII!

A poniżej nasze „ziemniaczane NAJ”:

• NAJpiękniejszy duet muzyczny – rodzeństwo Max (6 kl.) i Majka (nasza absolwentka 2016) z „Zombie’, The Cranberries
  • NAJwyższa czapa na Ziemniaku – ta wróżki Martynki
  • NAJlepszy gruziński chlebek na biesiadnym stole
  • NAJelegantszy Misio (niedźwiedź?) – strażnik ogniska
  • NAJlepszy sekretarski outfit ever
  • NAJtrafniej wylosowane imię: Pani Paulinka – Algebra
  • Absolutnie NAJliczniejsze grono naszych kochanych Absolwentów (i ich rodziców!) na „Ziemniaku”
  • NAJbardziej zaskakujący występ – pani Iwonka wita w naszej bajce
  • NAJżyczliwszy i najdyskretniejszy fotograf – pani Marietta