4 x K plus… Koty

Wczoraj odbył się półfinał kociego projektu dziewczynek z kl. 4: Nataszki, Ani i Natalii. Czwartoklasistki przygotowywały go przez wiele tygodni, ustalając szczegóły, pogłębiając wiedzę na temat lapbooków i kotów, dzieląc się zadaniami oraz przygotowując finałową prezentację.

Punktualnie o godzinie 10 zjawiły się na lekcji online kl. 1 i zaprezentowały swoją pracę. Pierwszaki były bardzo uważne i zaciekawione. Dowiedziały się m.in., dlaczego koty lubią się ocierać, jak okazują swoje emocje i czy rzeczywiście nie umieją pływać. Poza tym poznały mnóstwo ciekawostek, nazwy kotów w wielu językach, a także kocich celebrytów.

Brawo dziewczyny! 4 x K – kreatywność, komunikacja, krytyczne myślenie, kooperacja. Plus elastyczne podejście  w dostosowaniu zaplanowanej aktywności do rzeczywistości online.

Dziewczyny już planują kolejne działania w ramach swojego semestralnego projektu uczniowskiego. A będą to kocie czytanki, konkurs oraz zajęcia plastyczne dla młodszych kolegów i koleżanek. Nie możemy się doczekać!

One thought on “4 x K plus… Koty

Comments are closed.