Dać sobie szansę… na spotkanie

Dziś dla wielu z nas prawdziwie zaczęły się Święta Bożego Narodzenia! A to za sprawą tradycyjnego świątecznego spotkania uczniów i nauczycieli mokotowskiej szkoły specjalnej „Dać Szansę” z uczniami i nauczycielami z naszej szkoły. Przyjaźni i współpracy szkół, która trwa już prawie 10 lat, nie przeszkodziła ani pandemia, ani niedługi czas, jaki mieliśmy na przygotowanie wydarzenia.

W tym roku zwyczajowe spotkanie na żywo zastąpiliśmy spotkaniem online. Wzięło w nim udział około 40 osób z obu szkół. Były pogaduszki, pokazywanie ulubionych ozdób świątecznych do kamery, Jasełka przygotowane przez naszych czwarto- i szóstoklasistów, a także wspólne kolędowanie, muzykowanie, a nawet nauka czytania kolęd alternatywną metodą obrazkową.

Dzieciaki i Nauczyciele z „Dać Szansę” byli jak zwykle spontaniczni i rozbrajający. Obie strony „wyszły” ze spotkania ubogacone, wzruszone i gotowe na Święta!:)

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spotkania i do następnych odwiedzin – mamy nadzieję – już offline!;)

Leave a Reply