Koci projekt – odsłona druga

Nataszka, Natalka, Ania i Ernest z klasy 4 ukończyli właśnie kolejny etap swojego projektu uczniowskiego. A był nim „Koci Konkurs”, który przygotowali dla uczniów kl. 0-3. Ponieważ etap planowania, w tym ogłoszenie konkursu, przypadł na czas, kiedy czwartaki pracowały online, zachętę do udziału w konkursie przygotowali w formie filmu.

W czwartek 20 maja, kiedy już wszyscy mogli spotkać się w szkole, uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na kocią sesję zdjęciową, a następnie otrzymali nagrody (oczywiście kocie;) i wielkie brawa od kolegów i koleżanek ze swoich klas. Gratulujemy niezwykłym kotom – Kubie i Zoi z kl.0 oraz Małgosi z kl.1.

Przypomnijmy, że Koci Projektowicze z kl. 4 kontynuują swoją pracę z I semestru (można jej efekty zobaczyć tu:), kiedy to (nie zważając na ograniczenia edukacji zdalnej) w ramach swojego projektu opracowali koci lapbook i zaprezentowali go online klasom młodszym. Zorganizowali też „kocie czytanki” online, podczas których przeczytali młodszym kolegom książkę „Petson i Findus. Rwetes w ogrodzie”.

Relacja i zdjęcia: Renata Dobrowolska