Pomysłowi projektowicze pomimo…

W piątek 18 czerwca miało miejsce podsumowanie prac projektowych w II semestrze. Odbyło się ono w niezwykłej formule, bo zamiast tradycyjnie zgromadzić starsze klasy w sali gimnastycznej, spotkaliśmy się w szkole – online. Każda klasa połączyła się ze swojej sali, skąd wyróżnione zespoły projektowe z kl. 4-7 podzieliły się relacjami z całego procesu projektowego, a także pokazały ukończone dzieła.

Usłyszeliśmy relacje z projektów:

  • „Koci Konkurs” Ernesta, Nataszy, Ani i Natalii z kl. 4
  • „Komiksy” Wojtka z kl. 5
  • „Gra planszowa” Kuby i Tomka z kl. 5
  • „A sketch in English – A ticket to Birmingham” Idy i Hani z kl. 6
  • „Makieta” Julka i Marcelego z kl. 6
  • „Problemy dorastającej młodzieży” Marleny i Basi z kl. 6

Gratulujemy wyróżnionym zespołom profesjonalizmu i twórczej postawy, a w tym roku przede wszystkim  pomysłowości w przezwyciężaniu ograniczeń związanych ze zdalnym trybem nauczania. Okazało się, że dla chcącego, nic trudnego!:)