Z Tatą do Senatu

Nasza uczennica kl. 5, Natasza Krawczyk, wygrała etap regionalny konkursu „List do Taty” i została zaproszona do etapu krajowego.

Była to szósta edycji konkursu, którego organizatorem jest Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Zespołem Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego. Patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi opinii publicznej na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa.

Praca Nataszy na temat „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata” została wyróżniona, a Natasza razem z Tatą otrzymali zaproszenie na galę finałową, na którą zostaną dowiezieni samochodem przez kierowcę z Senatu:)

Natasza będzie więc mogła poczuć się jak pani senator, a my cieszymy się, że nasza uczennica reprezentuje Szkołę w Mysiadle w tak pięknej sprawie, jaką jest rola każdego taty w wychowaniu i edukacji dziecka.

Radosną wiadomość ogłosiliśmy dziś na forum klasy 5 i 6. Kolorowy parasol to rekwizyt, który wykorzystaliśmy przed wakacjami podczas rozmowy na temat konkursu. Posłużył nam jako jeden z symboli ojcostwa. Dziś również Natasza zebrała pod nim brawa i gratulacje od kolegów i koleżanek.

One thought on “Z Tatą do Senatu

Comments are closed.