Święto Pieczonego Ziemniaka 2021

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie podczas sobotniego Święta Pieczonego Ziemniaka (Pocztowego!). To był niezwykle radosny czas, wyjątkowy pod wieloma względami. Potrzeba było nam wszystkim tego Święta, by wreszcie w pełni poczuć klimat naszej szkoły.

Przybyłym Babciom, Dziadkom, Rodzicom, Nauczycielom z rodzinami, Naszym kochanym Absolwentom i Uczniom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział!

Ze sprzedaży gofrów i przetworów uzbieraliśmy w tym roku
854,78 zł oraz 2 euro
Całą kwotę przeznaczymy, jak zawsze, na cele charytatywne.

Dziękujemy też:

• Panu Jackowi za bycie najlepszy listonoszem ever.
  • Pani Dyrektor za moc pomysłów i przepiękne przemówienie do pierwszaków.
  • Pani Marcie za najlepsze i najpiękniejsze dekoracje pod słońcem.
  • Pani Kasi za włączenie wolontariuszy w przygotowanie święta i czuwanie nad nim w trakcie trwania.
  • Paniom Agnieszce i Marcelinie za to, że były bardzo miłymi gołębiami pocztowymi.
  • Pani Ani za świetne podróże palcem po mapie.
  • Pani Justynie za bycie wspaniałym latarnikiem.
  • Paniom Lucynie i Marietcie za cudowne stemple ziemniaczane i za dopilnowanie, by nikt nie stracił palców.
  • Pani Dorocie za kreatywne prowadzenie punktu „List w butelce” i interwencję w momencie kryzysu atramentowego.
  • Paniom Paulinie i Marcie za naukę kaligrafii i roztapianie laku (co wcale nie było takie proste!).
  • Pani Małgosi za wszystkie zakupy w Auchan.
  • Paniom Agacie, Kasi, Małgosi za świetną organizację strefy gastronomicznej, bo dzięki nim nikt nie poszedł do domu głodny.
  • Pani Danusi za to, że nie pozwoliła, by przypaliła się nam pyszna grochówka.
  • Pani Ewie, Iwonie i Asi za pomoc przy sprzedaży przetworów.
  • Panu Kamilowi za bycie najlepszym strażnikiem mysiadłowskiego ogniska.
  • Panom Michałowi i Adamowi za pomoc wszelaką.
  • Pani Joasi za orientację w kilometrach kabli i za to, że nie splątały się w węzeł gordyjski.
  • Paniom Weronice i Marcie za przygotowanie znaczków.
  • Pani Agacie za zrobienie najładniejszych kart patrolowych w historii naszego Ziemniaka.
  • Pani Joasi za walkę o liściopisy.

Wielkie i osobne podziękowanie należą się uczennicom i uczniom ze szkolnego koła wolontariatu. To oni pomagali w przygotowaniu święta, przyszli bardzo rano, przed wszystkimi, nosili ławki, obsługiwali swoje stanowiska. Dziękujemy: Włodkowi, Iwie, Marcie z kl.4 wraz z rodzicami, Ani i Natalii z kl. 5, Tymonowi i Hani z kl.6, Basi, Hani, Marlenie, Ali, Roksanie, Idzie z kl. 7 oraz baaardzo pomocnym chłopcom, dzieciom nauczycieli – Jurkowi, Tadkowi i Kazikowi! Wszyscy byliście wspaniali i dzięki Wam było wspaniale!