“Na wirtualnym podwórku…”

Szanowni Państwo, 

zapraszam na kolejne spotkanie online w ramach Akademii Czujnego Rodzica. Tym razem temat nieustannie na czasie, o który bardzo prosili Rodzice: „Na wirtualnym podwórku. Co powinniśmy wiedzieć o codzienności naszych dzieci w sieci?”.

Podczas spotkania porozmawiamy o funkcjonowaniu dzieci online zarówno tych młodszych, jak i nastolatków. Przyjrzymy się zarówno jasnym, jak i ciemnym stronom korzystania z internetu, mediów społecznościowych i gier cyfrowych. Zastanowimy się, jak być bardziej uważnym, co powinno wzbudzić nasz niepokój, kiedy i w jaki sposób powinniśmy interweniować – a czego zdecydowanie unikać.

Spotkanie poprowadzi  Marta Witkowska, psycholog, terapeutka, ekspertka NASK zajmująca się profilaktyką, diagnozą i interwencją w obszarze zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz funkcjonowaniem nastolatków w sieci, autorka publikacji i programów edukacyjnych obejmujących tematykę bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu. Zapraszamy – wtorek, 26 października, w godzinach 17:30-19:30. Link do spotkania zostanie do Państwa wysłany mailem

Informacje o spotkaniu są również dostępne na stronie powiatu: piaseczno.pl/akademia-czujnego-rodzica-6/