„Oswoić dziecięce lęki”

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach Akademii Czujnego Rodzica – „Oswoić dziecięce lęki”.
Podczas spotkania porozmawiamy o tym, czego boją się dzieci, skąd się biorą dziecięce lęki oraz o tym, jak wesprzeć dziecko w trudnych dla niego chwilach i czy tak samo działać w przypadku strachu przed czymś realnym, jak lęku przed tym, co naprawdę nie istnieje. Spróbujemy zastanowić się nad tym, co dzieje się z rodzicem towarzyszącym zalęknionemu dziecku. Poszukamy sposobów na rozwijanie w sobie obszarów spokoju i pewności oraz podpowiemy, kiedy warto skorzystać ze wsparcia specjalisty w radzeniu sobie ze strachem.

Spotkanie poprowadzi Iwona Osik, psycholog, pedagog, mediator rodzinny, która wspiera dzieci i dorosłych w poszukiwaniu sposobów konstruktywnego radzenia sobie z trudnościami i odkrywaniu własnej drogi rozwoju.

Wtorek, 23 listopada, w godzinach 17.30-19.30.

Link do spotkania został do Państwa wysłany mailem. W razie pytań prosimy o kontakt: admin@szkolawmysiadle.pl