Biblioteka

W środę 24 maja 2017, w obecności uczniów, Pani Dyrektor przecięła czerwoną wstęgę, symbolicznie otwierając szkolną bibliotekę. Była to okazja do podzielenia się swoim pomysłem na „książkę marzeń”, o którą powinny wzbogacić się biblioteczne zbiory. Pudełko na propozycje wciąż czeka, zachęcamy więc wszystkich uczniów do dzielenia się swoimi pomysłami. Do końca roku szkolnego będzie można korzystać ze szkolnych zasobów na starych zasadach.

W szkolnej bibliotece zgromadziliśmy 2420 tomów. Mogą z nich korzystać uczniowie wszystkich klas. Biblioteka jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 15.50-16.35. Jednorazowo można wypożyczyć trzy książki  na dwa tygodnie. Jeśli ktoś chciałby przedłużyć ten czas, jest taka możliwość.

Księgozbiór