Filozofia

Jesteśmy Niepubliczną Integracyjną Szkołą Podstawową w Mysiadle, założoną przez Stowarzyszenie na rzecz Przyjaznego Dzieciom Świata. Nasza przytulna szkoła jest drugim domem dla ciekawych świata, wrażliwych dzieci, które razem z nami poszukują, doświadczają i zdobywają wiedzę.

Tworzymy bezpieczne miejsce, otwarte na potrzeby dzieci. Panują tu jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich, nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty. Nasz cel osiągamy współpracując z Rodzicami, ucząc się od innych i żyjąc w zgodzie z przyrodą.

• Najważniejszymi wartościami, którymi kierujemy się w naszej pracy są uczciwość i troska o każde dziecko.
  • Chcemy, aby nasi wychowankowie byli mądrymi, uczciwymi, odważnymi i szczęśliwymi ludźmi.
  • Wyróżniają nas przyjazna, rodzinna atmosfera i twórcze metody pracy.