Życie w naszej szkole toczy się według ustalonego planu dnia i roku, ale raz na jakiś czas pozwalamy sobie na wydarzenia zupełnie niecodzienne. Spotykamy się wtedy wszyscy razem – uczniowie, ich rodzice i nauczyciele – żeby wspólnie się bawić, uczyć i jeszcze lepiej poznawać: czasami przy ognisku, czasami przy dobrym jedzeniu, dzieląc się tym, co każdy z nas lubi najbardziej i potrafi najlepiej.


Święto Rodziny

Święto Rodziny to impreza integracyjna dla społeczności szkolnej (nauczycieli, dzieci z rodzinami i absolwentów), która organizowana jest od początku istnienia szkoły. Piknik i zabawy – co roku w innej konwencji – najczęściej przygotowywane przez nauczycieli, prowadzone są przez nich lub przez duety rodzicielsko-uczniowskie.

Impreza odbywa się zazwyczaj na terenie szkoły (boisko, lasek, cały teren przyszkolny), ale kilka razy w historii miała miejsce poza szkołą – m.in. w lesie w Piskórce i na terenie stadniny w Lisówku.

Stół biesiadny, nieodłączny element Święta, przygotowują rodzice. Każda klasa przygotowuje inne przysmaki: słodkie, słone, na zimno lub na ciepło. Czasami organizowane jest stanowisko gofrowe prowadzone przez dzieci, zawsze – kącik kawowy i herbaciany.

Więcej zdjęć ze “Święta Rodziny 2017 – Dzieciaki na Trzepaki”…

Więcej zdjęć ze “Święta Rodziny 2016″…


Święto Pieczonego Ziemniaka

Jednym z niecodziennych wydarzeń jest także coroczne “Święto Pieczonego Ziemniaka”, które zawsze przynosi ze sobą mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

Więcej zdjęć ze “Święta Pieczonego Ziemniaka”…


© Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle 2017.
Zdjęcia publikowane na stronie szkolawmysiadle.pl pochodzą z archiwum szkoły i stanowią jej własność. Wszelkie prawa zastrzeżone.