Witamy na Krótkiej!


Tu się dzieje szkoła

Jesteśmy Niepubliczną Integracyjną Szkołą Podstawową w Mysiadle, założoną w 2000 roku przez Stowarzyszenie na rzecz Przyjaznego Dzieciom Świata. Nasza przytulna szkoła jest drugim domem dla ciekawych świata, wrażliwych dzieci, które razem z nami poszukują, doświadczają i zdobywają wiedzę.

Tworzymy bezpieczne miejsce, otwarte na potrzeby dzieci. Panują tu jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich, nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty. Nasze cele dydaktyczne i wychowawcze osiągamy współpracując z Rodzicami, pedagogami i psychologami.

Chcemy, aby nasi wychowankowie byli mądrymi, uczciwymi, odważnymi i szczęśliwymi ludźmi. Wyróżniają nas przyjazna, rodzinna atmosfera i twórcze metody pracy.

Uwaga

Zmiana regulaminu

REGULAMIN

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Bądź na bieżąco!

Wszystkie aktualności z życia szkoły trafią prosto do Twojej skrzynki pocztowej:)