Biblioteczka

W najbliższym czasie w naszej biblioteczce odbędzie się kurs na bibliotekarza dla uczniów z klas starszych. Ukończenie go będzie uprawniało do samodzielnego dyżurowania w biblioteczce. Niebawem szczegóły obwieści Pani Lucynka. Zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają otaczać się książkami, a przy okazji samodzielnie działać na rzecz innych.

Biblioteczka będzie również w tym roku spełniała marzenia książkowe. Każdy mól książkowy, jak i kandydat na niego, będzie mógł wypełnić ankietę dotyczącą wymarzonych tytułów.

W listopadzie odbędą się także popołudnia z książką i z rodzicami zaproszonymi do czytania dzieciom. Będziemy umilać sobie jesienne chłody w przytulnym zaciszu naszej biblioteczki.

Za to już teraz każdy, kto lubi czytać (także innym), może wziąć udział w bibliotecznych Czytadełkach – akcji czytania książek najmłodszym przez starszaków.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z panią Lucyną Skowron.