Nasz zespół


Zarząd

Joanna Jasińska i Renata Hołozubiec
jasinska@szkolawmysiadle.pl

Nasze Matki Założycielki, a przy okazji mamy Białowłosej i Złotowłosej (patrz: Legenda). Wraz z innymi rodzicami stworzyły Stowarzyszenie na Rzecz Przyjaznego Dzieciom Świata, które powołało szkołę. Tym twórczym i odważnym aktem sprzed wielu lat dały początek dziełu, które do dziś splata losy wielu małych i dużych, pragnących rozwijać swoje talenty, czuć, wiedzieć i być szczęśliwym razem i osobno.

Dyrekcja

Renata Dobrowolska
dobrowolska@szkolawmysiadle.pl

Dyrektor szkoły. Ze szkołą na Krótkiej związana od samego początku jej istnienia. Zaczynała jako studentka na praktyce w szkole z zielonym daszkiem, z intencją „tylko na chwilę”, po czym na dobre (20 lat!) związała swoje losy zawodowe z Mysiadłem – początkowo jako nauczycielka języka angielskiego, następnie jako lider i wicedyrektor. Codziennie troszczy się, by podtrzymać to, co w Mysiadle najlepsze – przyjazną atmosferę, szanującą się i dbającą o siebie wspólnotę małych i dużych oraz nieustanny rozwój. Ukończyła English Teachers Training College na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydział Lingwistyki Stosowanej UW (specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa). Mama trzech córek.

W szkole od 2001 roku

Agata Węglińska-Szulc
weglinska-szulc@szkolawmysiadle.pl

Wicedyrektor szkoły. Nauczycielka języka angielskiego. Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych. Dba o organizację pracy szkoły. We współpracy z dziećmi najbardziej lubi odgrywanie scenek, gry na dywanie i rozmowy nie tylko w języku obcym. Prywatnie jest mamą dorosłego syna Maćka, łazikiem teatralnym, zapalonym kierowcą i wielbicielką spacerów z psami. Lubi też czasem pośpiewać. O sobie: praca w szkole to dla mnie inspiracja i nauka pokory.

W szkole od 2009 roku

Pokój nauczycielski

Weronika Behling-Długołęcka (obecnie na urlopie)
behling@szkolawmysiadle.pl

Psycholożka, Psychoterapeutka w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła Socjoterapię oraz kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej tworzenie pozytywnej, bezpiecznej relacji. Wierzy, że dzięki niej można zbudować piękne i wartościowe rzeczy. Jest liderem zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole. O sobie: Bardzo lubię próbować i uczyć się nowych rzeczy. Chętnie wybieram się w miejsca, w których jeszcze nie byłam.

W szkole od 2019 roku

Zuzanna Brudzińska
brudzinska@szkolawmysiadle.pl

Logopeda klas młodszych. Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej o specjalności logopedia oraz podyplomowe studia z zakresu neurologopedii. Pracuje w zawodzie od 13 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w poradni dla dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, szkole podstawowej, przedszkolach publicznych i prywatnych, a także uczestnicząc jako terapeuta w turnusach terapeutycznych dla dzieci ze spektrum autyzmu. Systematycznie bierze udział w szkoleniach, aby móc coraz lepiej pomagać dzieciom z zaburzeniami komunikacji językowej.

W szkole od 2023 roku

Monika Burkacka-Zawadzka
burkacka-zawadzka@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka religii. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, specjalizacja – teologia duchowości. Autorka tekstów o tematyce teologicznej w miesięczniku „Magdalenka”. Nauczycielka tańca towarzyskiego. Związana z tańcem od 1989 roku, od 1999 – z tańcem integracyjnym. Mistrzyni Świata, Europy, Polski i Warszawy w tańcach latynoamerykańskich z osobą niepełnosprawną. Prywatnie żona i mama Aleksandra oraz Maksymiliana.

W szkole od 2019 roku

Kamil Cioroch
cioroch@szkolawmysiadle.pl

Nauczyciel WF-u. Absolwent wojskowego liceum, a dalej warszawskiej AWF (magister wychowania fizycznego), trener pływania, instruktor narciarstwa, ratownik WOPR, sternik motorowodny, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Lubi pracę z dzieciakami, a na obozach zimą szkoli młodych narciarzy, latem prowadzi zajęcia ze sportów wodnych. Woda to jego żywioł. Na co dzień jest trenerem pływania w Stowarzyszeniu Pływackim „SwimCity”, pracuje także jako ratownik na jednej ze stołecznych pływalni. W zawodowej karierze był m.in. członkiem projektu „Baltic Adveture”, gdzie odpowiadał za zabezpieczenie próby przepłynięcia wpław ze Szwecji do Kołobrzegu.

W szkole od 2015 roku

Katarzyna Chrzczanowicz
chrzczanowicz@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka wspomagająca, prowadząca Treningi Umiejętności Społecznych, psycholożka. Ukończyła Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie SWPS oraz Pedagogikę Specjalną. Wieloletnia instruktorka harcerska. W wolnych chwilach podróżuje po Europie lub uprawia „spacerologię”, zwłaszcza po Żoliborzu. Uważa, że w pracy z dziećmi najważniejsza jest dobra relacja, pracuje w nurcie NVC (porozumienie bez przemocy).

W szkole od 2014 roku

Joanna Czarnecka
czarnecka@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka informatyki. Ukończyła wyższe studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jest ratownikiem WOPR i instruktorem pływania, ukończyła NPLQ – międzynarodowy kurs ratowniczy. W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej satysfakcja z efektów pracy – lubi ją, bo każdy dzień jest inny. Lubi poza tym: „pływanie, teatr, przebywanie na łonie natury”.

W szkole od 2006 roku

Liliana Drewnicka
drewnicka@szkolawmysiadle.pl

Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia stosowana oraz Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowo Stosowaną Analizę Zachowania na SWPS w Warszawie oraz Wczesną Interwencję – Pomoc Dziecku i Rodzinie – w zakresie wczesnego wspomagania, w tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu na APS w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako stażystka w placówkach wspierających dzieci i młodzież z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Odbyła staże certyfikacyjne PLTB (Fundacja Krok po kroku, Scolar). Obecnie pracuje również jako psycholog w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie w dużej mierze zajmuje się pracą diagnostyczną oraz wsparciem rodziców w wyzwaniach wychowawczych. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu diagnozy dziecka oraz terapii (m.in. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I stopień, Metoda Kid’s Skills, Trening Zastępowania Agresji, Trening Umiejętności Społecznych, Terapia Traumy i PTSD, Psychoterapia Dzieci). W pracy wykorzystuje różnorodne metody terapeutyczne pamiętając, że najważniejszym elementem jest zbudowanie relacji z dzieckiem opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Szczególnie bliskie jest jej podejście rodzicielstwa bliskości i szacunku dla indywidualnej ścieżki rozwojowej każdego człowieka.

W szkole od 2022 roku

Agnieszka Gapska
gapska@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka wychowania fizycznego, wychowawczyni klasy 7. Prowadzi gry ruchowe, kółko kulinarne i kółko gimnastyki korekcyjnej, jest wychowawczynią świetlicy oraz nauczycielem wspomagającym. Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną, studia podyplomowe Gimnastyka Korekcyjna w Wychowaniu Fizycznym i Zdrowotnym na Akademii Wychowania Fizycznego oraz studia podyplomowe Pedagogika Specjalna w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Najważniejsza w pracy z dziećmi jest dla niej radość, jaka płynie ze wspólnych spotkań z nimi, wzajemnie przekazywana pozytywna energia. Lubi: turystykę krajową i zagraniczną, kuchnię włoską i kuchnie świata, fitness, folklor Podhalański.

W szkole od 2012 roku

Małgorzata Garbarczyk
garbarczyk@szkolawmysiadle.pl

Prowadzi w szkole nadzór pedagogiczny nad pracą nauczycieli. Hospituje prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły lekcje, aby ocenić zastosowane przez nich metody i techniki dydaktyczne, sposoby organizowania pracy, poziom przygotowania lekcji, atmosferę, a także stopień realizacji założonych celów.

W szkole od 2002 roku

Marta Goszcz
goszcz@szkolawmysiadle.pl

Mistrzyni Wszelkich Sztuk Plastycznych. Ukończyła Wydział Grafiki na ASP w Warszawie. Trudno wymienić, z jakich technik plastycznych nie korzysta na zajęciach z naszymi dziećmi.

W szkole od 2003 roku

“W stronę Słońca” – wystawa Marty Goszcz w ZPAP

Anna Gotowalska 
gotowalska@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka i wychowawczyni zerówki. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Instruktorka masażu Shantala. Autorka tekstów dotyczących pedagogiki oraz wychowania głównie do magazynu „Dzieci” oraz „Wychowanie Przedszkolne”. Prywatnie mama Tadeusza oraz szczęśliwa żona.

W szkole od 2023 roku

Mirek Karwański
karwanski@szkolawmysiadle.pl

Nauczyciel pływania, jest wychowawcą w świetlicy. Ukończył Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz Pedagogikę w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych. Ma na swoim koncie Kurs Instruktora Pływania i Ratownictwa Wodnego. W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niego troska o to, by dzieci czuły się w szkole dobrze i bezpiecznie oraz by każdy dzień był dla nich przygodą i frajdą. Lubi: pływanie, taniec, język niemiecki. Tata Jasia.

W szkole od 2015 roku

Iwona Karwańska
karwanska@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 1. Przez wiele lat była kierowniczką zespołu klas młodszych. Prowadzi w naszej szkole zajęcia logopedyczne dla dzieci oraz kółko Bajeczki z Roleczki. Ukończyła pedagogikę specjalną w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej, pedagogikę wczesnoszkolną i terapię pedagogiczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz logopedię w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyła kursy i szkolenia metodyczne poświęcone tematyce edukacji wczesnoszkolnej, metodom wychowawczym oraz terapii logopedycznej. W pracy liczy się dla niej budowanie więzi, bliskiej relacji, wspólne poszukiwanie i nieustanne uczenie się z dziećmi i dla dzieci. Lubi literaturę dziecięcą, czytanie książek i pływanie, a najbardziej synka Jasia. Interesuje się terapią dzieci z ASD.

W szkole od 2000 roku

Jacek Kierżek
kierzek@szkolawmysiadle.pl

Pochodzący z przepięknej i malowniczej Muszyny góral niskopienny:) Szkolny nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca na świetlicy oraz trener szkolnej reprezentacji piłkarskiej, a także wychowawca klasy 6. Absolwent AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie w stopniu magisterskim. Trener piłki nożnej z kilkuletni stażem pracy z dziećmi w wieku od 6 do 15 lat. Miłośnik wszelkiej aktywności fizycznej lubiący przekazywać sportową pasję swoim podopiecznym.

W szkole od 2017 roku

Joanna Kowalkowska
kowalkowska@szkolawmysiadle.pl

Prowadzi edukację wczesnoszkolną, jest wychowawczynią klasy 3. Ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, studia I stopnia (specjalność: Pedagogika specjalna – oligofrenopedagogika) oraz II stopnia (specjalność: Wczesna edukacja). W pracy z dziećmi najważniejsze dla nie jest pełne cierpliwości, wyrozumiałości i dobroci towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu świata; podkreślanie możliwości dziecka, ukazywanie użyteczności zdobywanej wiedzy w codzienności oraz pozwalanie na popełnianie błędów, jako drogę poszukiwania i odnajdywania odpowiedzi oraz zdobywania wiedzy. O sobie: Uwielbiam grać na gitarze i bębnach, dobrą książkę i spacery, podczas których zachwycam się pięknem przyrody.

W szkole od 2016 roku

Marietta Kwiatek
kwiatek@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka wspomagająca. Ukończyła Psychologię oraz Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W pracy z dziećmi ważne jest dla niej nawiązanie bliskiej, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu więzi, pozwalającej im bezpiecznie i radośnie poznawać świat. Każdą wolną chwilę najchętniej spędzałaby w górach – czytając o nich, wędrując, zdobywając. Kolekcjonuje kartki pocztowe, fotografuje i układa puzzle. Prywatnie mama Kaliny.

W szkole od 2018 roku

Katarzyna Kuczyńska
kuczynska@szkolawmysiadle.pl

Logopeda klas starszych, wychowawczyni klasy 5. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej. Nauczycielka wspomagająca i opiekunka szkolnego samorządu. Ukończyła Uniwersytet Warszawski (politolog). Posiada wieloletnie doświadczenie w terapeutycznej pracy w zakresie usuwania wad wymowy wśród dzieci, ukończyła wiele szkoleń i kursów z zakresu logopedii i neurologopedii organizowanych głównie przez Centrum Metody Krakowskiej. Uważa, że to, jakimi jesteśmy ludźmi w dorosłym życiu wynika z tego, co otrzymaliśmy od rodziców i opiekunów w najmłodszych latach. Stąd jej zaangażowanie w wychowywanie i kształcenie, by jak najlepiej „ukształtować” małego człowieka. Wolny czas lubi spędzać aktywnie – mama Kuby.

W szkole od 2018 roku

Marta Łuszczyńska
luszczynska@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie wychowawczyni klasy 2. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Warszawskim, pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz terapię pedagogiczną z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Interesuje się tematyką autyzmu, którą nieustannie pogłębia. W swojej pracy wykorzystuje elementy edukacji daltońskiej oraz elementy pedagogiki Marii Montessori. W nauczaniu ważne jest dla niej budowanie w uczniach postawy szacunku do drugiej osoby oraz odkrywanie talentów i mocnych stron dzieci. Chce, by szkoła była miejscem, w którym uczniowie zdobywają nowe i doskonalą już posiadane umiejętności, gromadzą doświadczenia, rozwijają pasje, a przede wszystkim czują się dobrze. O sobieJestem miłośniczką gór. Lubię wycieczki – te dalekie i bliskie oraz jazdę samochodem. Najlepszy czas, to ten spędzony z najbliższymi. Prywatnie stara się być najlepszą mamą dla swoich dwóch wspaniałych synów – Ignasia i Stasia. Uwielbia grać na gitarze i bębnie.

W szkole od 2015 roku

Katarzyna Mazur
mazur@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka angielskiego, historii w języku angielskim i etyki. Ukończyła filologię angielską, historię oraz podyplomowo integrację europejską. Najmilej wspomina naukę w Trinity College w Londynie, gdzie uczyła się uczyć. Głównym obszarem jej zainteresowań w zakresie dydaktyki jest CLIL (zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe). W swojej pracy najbardziej lubi pomysły dzieci, wykorzystywanie wiedzy w praktyce oraz wakacje. Kierowniczka zespołu klas najstarszych.

W szkole od 2009 roku

Katarzyna Molendowska (obecnie na urlopie)
molendowska@szkolawmysiadle.pl

Logopeda. Ukończyła dwustopniowe studia logopedyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie w trakcie studiów neurologopedycznych. Odbyła wiele szkoleń dotyczących pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu. Ma również na swoim koncie wiele szkoleń i kursów z diagnozy i terapii innych zaburzeń mowy. Cały czas się uczy. Uważa, że najważniejsze w pracy jest budowanie wspólnej więzi z dziećmi i ich rodzicami, wzajemne porozumienie oraz ustalenie wspólnych celów.

W szkole od 2017 roku

Justyna Mońko
monko@szkolawmysiadle.pl

Pedagog terapeutyczna. Ukończyła pedagogikę specjalną – pedagogikę terapeutyczną oraz studia podyplomowe – pedagogikę korekcyjną w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, jak również studia podyplomowe – korekcja wad postawy w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Brała udział w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach doskonalących warsztat pracy oraz pogłębiających wiedzę w zakresie nauczania i wychowania, a szczególnie pracy z dziećmi z trudnościami w uczeniu się.

W szkole od 2014 roku

Żaneta Pławińska
plawinska@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka chemii. Ukończyła Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, zdobywając tytuł magistra chemii z uprawnieniami pedagogicznymi do wykonywania zawodu nauczycielskiego. Brała udział w szkoleniu doskonalącym umiejętności pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, z zespołem Aspergera, zaburzeniami psychicznymi i niedostosowaniem społecznym. W pracy w szkole najbardziej ceni sobie kontakt z młodymi ludźmi, od których stale uczy się czegoś nowego. Mama Alusi.

W szkole od 2020 roku

Anna Puścian
puscian@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka przyrody, geografii oraz biologii. Ukończyła biologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Podyplomowe Międzywydziałowe Studia Nauczania Przyrody UW. Wychowawczyni klasy piątej.

W szkole od 2012 roku

Joanna Raduj
raduj@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka wspomagająca. Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz studia licencjackie na Wydziale Romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie w pracy pedagogicznej zdobywała jako instruktor ZHP, pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Poradni dla Dzieci i Młodzieży „Dziupla” oraz lektor w szkole języka francuskiego. O sobieW pracy wychowawczej stawiam na kontakt, budowanie w dziecku poczucia własnej wartości i rozwój zainteresowań. Lubię czytanie książek, kino, góry, pływanie, ćwiczenie Tai Chi, wycieczki do lasu na biegówkach i pieszo, przyjaźnie międzygatunkowe.

W szkole od 2021 roku

Ewa Sawicka
sawicka@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka wspomagająca, terapeuta TUS. Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, psychologię na SWPS oraz oligofrenopedagogikę. Posiada 9-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością znaczną i głęboką, autyzmem i zespołem Aspergera. W pracy z dziećmi najbardziej lubi dynamikę zdarzeń. Aktywnie spędza wolny czas, chodzi po górach, interesuje się designem i aranżacją wnętrz. Mama Andrzeja i Artura.

W szkole od 2015 roku

Wioleta Sitek-Kapik
sitek-kapik@szkolawmysiadle.pl

Pedagog i doradca zawodowy. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej. Od 13 lat wspiera dzieci i młodzież w rozwijaniu kompetencji emocjonalno-społecznych. W szkole prowadzi też lekcje profilaktyczno-wychowawcze. O sobie: Praca z ludźmi daje mi energię do działania, ale czasem potrzebuję też wyciszenia. Wtedy pomaga mi joga, medytacja i mój ogródek:) Prywatnie żona i mama dwóch synów.

W szkole od 2023 roku

Lucyna Skowron
skowron@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie, wychowawczyni klasy 8. Ukończyła Wydział Historii i Archiwistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim (Pedagogika Wczesnoszkolna i Reedukacja). W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej wzajemna wymiana wiedzy, myśli i energii. O sobieLubię czytać, muzykować, wędrować i działać:). Mama trzech synów.

W szkole od 2006 roku

Urszula Szczegłow
szczeglow@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka języka polskiego w kl. 4-8, opiekunka biblioteki szkolnej oraz liderka semestralnych projektów uczniowskich. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Mama dwóch synów i jednej córki.

W szkole od 2011 roku

Artur Szczęsny
szczesny@szkolawmysiadle.pl

Uczy religii. Ukończył prawo administracyjne, ekonomię i studia teologiczne. Zanim został nauczycielem, szukał swojego powołania, aż odnalazł go Pan Jezus, o którym teraz chętnie opowiada. Zainteresowania: „Rower, rower, rower. Szosowy, MTB, no i miejski. Poza tym: turystyka”.

W szkole od 2019 roku

Anna Tertelis
tertelis@szkolawmysiadle.pl

W naszej szkole pracuje jako nauczycielka geografii i nauczycielka wspomagająca. Absolwentka geografii oraz bloku pedagogicznego na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia podyplomowe z Pedagogiki Specjalnej. Uwielbia podróże i prace w ogrodzie. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

W szkole od 2017 roku

Ewa Wodecka
wodecka@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka języka polskiego. Ukończyła dziennikarstwo i polonistykę na UW oraz studia podyplomowe „Czytanie jako metoda edukacji i rozwoju” organizowane przez SWPS i Fundację ABC XXI. Ciągle szuka inspiracji, chodzi na różne kursy, konferencje, warsztaty. W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej bliskość, bycie z nimi, towarzyszenie ich rozwojowi, rozwijanie się z nimi i dla nich. Lubi: „Czytanie. Ogród. Czytanie w ogrodzie. Czytanie o ogrodzie”. Mama Kazika, Tadzia, Henia i Stefana.

W szkole od 2002 roku

Michał „Panmisio” Wodecki
wodecki@szkolawmysiadle.pl

Nauczyciel matematyki i fizyki, szkolny koordynator egzaminu po klasie ósmej. Ukończył Matematykę, Analizy statystyczne. Najbardziej ceni sobie dobry kontakt z dziećmi. Interesują go: muzyka, modelarstwo, gry komputerowe. Tata Kazika, Tadzika, Henia i Stefana.

W szkole od 2005 roku

Małgorzata Yapar
yapar@szkolawmysiadle.pl

Nauczycielka języka angielskiego w klasach 0-4 i wychowawczyni klasy 4. Ukończyła Pedagogikę Ogólną UW, studia podyplomowe w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW, kurs Mindfulness dla pedagogów i psychologów oraz kurs Przyjaciele Zippego w Centrum Metodycznym Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej. Jest koordynatorką i trenerką międzynarodowego programu matematyczno-rozwojowego BrainoBrain. W pracy ceni szczególnie angażowanie wszystkich zmysłów i uruchamianie dziecięcej wyobraźni podczas zajęć. O sobieNiekwestionowaną miłością mojego życia są moje dzieci Jasiek (7 lat) i Ada (6 lat), kocham te momenty, kiedy razem jeździmy na nartach, uprawiamy jogę i pluskamy się w ciepłym morzu, a na co dzień chodzimy na długie spacery z naszym energicznym psem o imieniu Dżino:). Jestem mamą i to najważniejsze moje życiowe zadanie, a moje motto brzmi: Everything happens for a reason. Uwielbiam turecką kuchnię, której tajniki odkrywam dzięki mojemu mężowi.

W szkole od 2019 roku

Psycholog

dr Aneta Babiuk-Massalska
babiuk-massalska@szkolawmysiadle.pl

Psycholog. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i doktor Pedagogiki. Jej rozprawa doktorska dotyczyła tutoringu rówieśniczego, czyli procesu uczenia dziecka przez dziecko. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz liczne kursy rozwijające, dotyczące takich zagadnień, jak: mutyzm wybiórczy (Poradnia „Mówię”), budowanie zespołu i rozwiązywanie konfliktów (Mediatorzy), całościowe zaburzenia rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem Zespołu Aspergera (Scolar), Rodzice i ja (PTP), Obserwacja jako narzędzie pracy (P. Epstein), Rodzicielstwo przez zabawę (L.J. Cohen), Original Play, Neurodydaktyka (Humanitas) i in. Od wielu lat jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. O sobie: Jestem praktykiem. Lubię zadania specjalne, ruch, aktywność. Oprócz współpracy ze szkołami i przedszkolami, prowadzę wizyty domowe. Prywatnie jestem żoną, mamą trzech chłopców, moją pasją są ludzie, teatr i fotografia.

W szkole od 2022 roku

Sekretariat

Danuta Jakubowska
sekretariat@szkolawmysiadle.pl

Sekretarz szkoły. Ukończyła historię w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku, ale nie historia ją absorbuje w naszej szkole. Od lat dba o tysiąc i jeden drobiazgów, składających się na sferę administracyjną i organizacyjną szkoły. Serdeczna i zawsze gotowa pomóc. Jej repertuar zadań i umiejętności zdaje się być nieograniczony. Po godzinach mama Weroniki i opiekunka kota Wąsika. O sobie: Lubię dobrą literaturę, kino i rower. Czytanie to mój jedyny nałóg.

W szkole od 2001 roku

Strona i socialmedia

Elżbieta Sokołowska
admin@szkolawmysiadle.pl

Obserwatorka życia szkoły z jeszcze innej strony (www), która nie stroni od wrzucania swoich trzech groszy do realizowanych przez innych projektów. Pomysłodawczyni tego i owego, facebookowa komentatorka szkolnych wydarzeń, fotoedytorka uparcie przerabiająca pion na poziom. Z zawodu dziennikarka i redaktorka książek.

W szkole od 2017 roku

Domownicy

Mysz Polna
myszpolna@szkolawmysiadle.pl

Niczego u nas nie uczy, ale jest ważnym członkiem zespołu. Ukończyła Polne Harce w Terenie. Zignorowała procedury rekrutacyjne, nigdy nie przeszła testu gotowości szkolnej, a jednak odnajduje się tu doskonale – szkoła jest jej (nie drugim bynajmniej) domem. Ciekawość świata i żądza wiedzy kazały jej przegryźć się przez opakowanie mikroskopu i zapoznać z jego budową. Z bliska zapoznała się też z kolekcją dydaktyczną „Zboża Polski”. Twórczo wyżywa się w pracach z nasion, ryżu kaszy i makaronu. Ma się dobrze mimo upływu lat;)

W szkole od zawsze:)