Pożegnanie z Profesorem Szkiełko

Ahoj, przyjaciele!

Chcemy Wam powiedzieć, że właśnie zakończyliśmy naszą podróż i wielką przygodę z Profesorem Szkiełko. Podróżowaliśmy przez Wyspę Emocji, Archipelag Dobrych Relacji aż do Planety Twórczego Myślenia. Wiemy już, co to są emocje, jak je wydobywać i jak sobie z nimi radzić. Doceniamy też moc, która tkwi w pracy grupowej oraz w twórczym rozwiązywaniu problemów.

Zestaw „Lekcje z klasą” pozwolił na kształtowanie bardzo ważnych kompetencji społecznych, takich jak nawiązywanie relacji z innymi, empatia, świadomość własnych emocji, praca w grupie. Są to kluczowe umiejętności w życiu każdego człowieka, wręcz niezbędne do dobrego funkcjonowania w przyszłości. Bardzo dziękujemy naszemu Anonimowemu Darczyńcy za sfinansowanie nam tego zestawu!

Wspaniały czas za nami i przed nami…:)

Klasa 2 z panią Pauliną i panią Martą