Jesteśmy w gronie zwycięzców!

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła stała się jednym ze zwycięzców konkursu #OSE Wyzwanie, zdobywając wspaniałą nagrodę dla szkoły – mobilną pracownię multimedialną, która składa się z 16 laptopów!

Kandyduj i działaj!

Wybory tuż, tuż! Nie tylko do Sejmu i Senatu, ale także do naszego szkolnego samorządu. Odkryj w sobie ducha aktywisty, odważ się, kandyduj i dołącz do ekipy twórczych działaczy naszej szkolnej społeczności! Szczegóły zostaną omówione na spotkaniu dla kandydatów, na które serdecznie zapraszamy:) Harmonogram: 8 października (wtorek) – spotkanie z kandydatami od 14 października wieszamy … Continue reading Kandyduj i działaj!

Akcja sofa

Za czym kolejka ta stoi? Za bezikami, najeżonymi babeczkami i innymi rozpływającymi się w ustach smakołykami, które wypiekają czwartaki w ramach „akcji kanapa”. Były już galaretki, serniczki z rosą, budyniówki i czekoladowe krówki. Nasze postanowienia dietetyczne muszą poczekać na realizację, bo teraz mobilizujemy siły, by w naszej szkole stanęła najsłodsza sofa na świecie!:)

Kubeczkowa inżynieria

W środę 25 września klasa druga próbowała swoich sił w budowaniu wież z kubków. Jak prawdziwi inżynierowie budownictwa uczniowie musieli rozpracować projekt iście matematyczny. Udało się wszystkim zespołom, a efekt widzimy na zdjęciach:)