Jesteśmy w gronie zwycięzców!

Konkurs #OSE Wyzwanie został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a jego patronami byli Ogólnopolska Sieć Edukacyjna, Instytut badawczy NASK oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

Spełniając wymogi konkursowe, zapewniliśmy także dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego Internetu w naszej szkole oraz nowoczesną mLegitymację szkolną, którą uczniowie będą mogli zainstalować w swoich telefonach.

W ubiegły czwartek odebraliśmy certyfikat z rąk szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów. Sama pracownia, która pozwoli nam kształcić kompetencje cyfrowe podczas zajęć z dowolnego przedmiotu i w każdej sali lekcyjnej, trafi do nas już wkrótce.

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w działania konkursowe i zobowiązali się do udziału w projektach cyfrowych. Paniom Marcie, Lucynie i Magdzie należą się wielkie podziękowania za mobilizację czwartaków i piątaków do stworzenia prac plastycznych, których nadesłanie zwiększyło nasze szanse w konkursie, czwartakom i piątakom – za piękne dzieła „Smart szkoła”, a pani dyrektor – za to, że (jak zawsze) zobaczyła w nas zwycięzców, kiedy my, w ferworze września, jeszcze ich w sobie nie widzieliśmy:)

Leave a Reply