„Nie bądź sknera, kup pampera”

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce organizowanej przez grupę wolontariuszy dla maluchów w opiece paliatywnej.

Produkty można przywozić do szkoły codziennie w godz. 8.00-16.00 i zostawiać je w pudełku ustawionym przy zejściu do piwnicy. Zbiórka potrwa do 11 grudnia. Wszystkie dary pani Paulina Janiszek przekaże koordynatorce akcji.

Zbieramy:

  • pieluchy w rozmiarach 1, 2, 3, 4, 4+, 5, 6;
  • chusteczki nawilżane;
  • obiadki, deserki i kaszki dla niemowląt;
  • podkłady higieniczne;
  • mleka modyfikowane;
  • kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt (np. Linomag, Sudocremy, kremy, emolienty itp.);
  • chemia dla niemowląt (proszki do prania, płyny do płukania) oraz chemia gospodarcza;
  • środki ochrony osobistej: maseczki, rękawiczki jednorazowe (S, M, L), płyny do dezynfekcji.

W tym roku wspieramy:

1. Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) w Otwocku – miejsce, gdzie podopiecznymi są Noworodki i Niemowlęta. Dzieci niechciane, pozostawione po urodzeniu w szpitalu, w oknach życia, odebrane rodzicom na skutek interwencji sądu lub policji, przyniesione dobrowolnie przez rodziców.

2. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Kraszewie-Czubakach. Zakład prowadzony przez Fundację Odzyskać Radość, zapewniający opiekę, pomagający edukować i rehabilitować porzucone dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami.

3. „Misję Pomocy” – organizację społeczną działającą na rzecz osób i rodzin w potrzebie.