Karnawałowa noc filmowa

W ostatni styczniowy piątek spotkaliśmy się w naszej szkole aby wspólnie świętować karnawał. W programie spotkania zmieściliśmy zarówno coś dla ciała jak i dla ducha. Po przygotowaniu miejsca do spania, tzn. ustalenia kto jest właścicielem przemieszanych karimat i śpiworów porządnie zgłodnieliśmy. Trzy duże pizze, wybierane drogą głosowania, pozwoliły nam wygrać walkę z głodem.

W planie mieliśmy też dyskotekę, ale z tańcami wygrał turniej piłkarzyków stołowych oraz obserwacja gwiazd na szkolnym poddaszu. Poszczególne konstelacje objaśniała nam Hania, zaś pozostali wpatrywali się w rozgwieżdżoną mapę nieba. Nocy filmowej dopełniły trzy projekcje. O godzinie czwartej nad ranem nawet najwytrwalsi przegrali walkę ze snem. Rankiem zjedliśmy wyborne śniadanie z gorącym pieczywem przyniesionym przez tatę Huberta. Pożegnaliśmy się około 9 zmęczeni, ale szczęśliwi.