Szkoła do tablicy

Nasza szkoła chce się rozwijać i stawiać sobie ambitne zadania. Dlatego w tym tygodniu rozpoczynamy badanie ewaluacyjne. Chcemy się dowiedzieć, co myślą o naszej szkole uczniowie, rodzice i nauczyciele, jakie są – ich zdaniem – mocne i słabe strony szkoły.

Tę wiedzę wykorzystamy do tego, by wzmocnić w naszej szkole to, co jest wyjątkowe i szczególnie cenne. Przyjrzymy się także temu, co w szkole mniej się podoba lub jest postrzegane jako problem, po to by lepiej pracować w tych obszarach lub zaplanować niezbędne zmiany.

Do pomocy zaprosiliśmy zewnętrzną ekspertkę, ktora pomoże nam w przygotowaniu narzędzi badawczych, realizacji badania ankietowego i opracowaniu raportu.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety (link do niej podajemy w mailu).

Na odpowiedzi czekamy przez najbliższy tydzień.