Dzień Dziecka

Terenowo na Dzień Dziecka

Dzień dziecka w naszej szkole nie obył się bez atrakcji. Klasa „0” bawiła się w grę terenową przy naszej szkole. Determinacja była ogromna, ponieważ odnalezienie zadań i ich rozwiązanie przybliżało uczniów do wygranej. Okazało się, że nie ma nic cenniejszego niż współpraca. Wspólnymi siłami ,,zerówiaki” osiągnęły cel i otrzymały wspaniałe zabawki dla swojej klasy.

Tajemniczy Dzień Dziecka u pierwszaków

Wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy… i przy dużej współpracy z Naszymi Rodzicami. Dzieci dopiero na miejscu dowiedziały się, gdzie przyjechaliśmy. A my postanowiłyśmy zrobić dzieciom niespodziankę i w dzień dziecka wybraliśmy się do Parku Zdrojowego w Konstancinie. Największą atrakcją miał być duży plac zabaw i lody, a okazało się, że było nią karmienie orzeszkami niezwykle przyjacielskich wiewiórek. Był to bardzo intensywny dzień, ale do szkoły wróciliśmy uśmiechnięci i pełni niezapomnianych wrażeń. I już wiemy, że z pewnością to powtórzymy!

Gorąca atmosfera w Zimnych Dołach…

… i słodka radość u „drugaków”. Po zeszłorocznym rowerowym Dniu Dziecka klasa druga postanowiła kolejny raz spędzić czas aktywnie i w otoczeniu przyrody. Tym razem we wtorek (30.05.2017) wspólnie z rodzicami i nauczycielami udaliśmy się na wędrówkę do Zimnych Dołów. Wyprawa wymagała od wszystkich anielskiej cierpliwości. Z nieba lał się żar, a komary nikomu nie odpuszczały i gryzły absolutnie wszędzie. Na polanie spędziliśmy czas na wspólnych zabawach, pieczeniu kiełbasek, profesjonalnym obserwowaniu ptaków oraz puszczaniu gigantycznych baniek mydlanych. Wróciliśmy pogryzieni, opaleni, zmęczeni i z obietnicą powtórki za rok. Po niezapomnianych wrażeniach z rowerowego wypadu uczniowie klasy II zwieńczyli minione wydarzenia wizytą w pobliskiej lodziarni. Były lody duże, małe, gałki i kręcone. Wszystkie słodziutkie i pyszne!

Naukowo i sportowo u III

Klasa 3, jak przystało na najstarszych, spędziła Dzień Dziecka bardzo aktywnie. Dzień rozpoczęliśmy od pysznych lodów, a potem ruszyliśmy do Lasercampu w Piasecznie, gdzie zagraliśmy w paintball elektroniczny. Po aktywności ruchowej zażyliśmy trochę innej, bo intelektualnej, i wzięliśmy udział w warsztatach z fizyki i chemii.

Słodko i kolorowo u piątoklasistów

W czwartek 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka Pani Agata i Pani Ewa przygotowały słodką (i nie tylko) niespodziankę dla swoich uczniów z klasy 5. Były pyszne babeczki i śmietanowiec, balony, kolorowe taśmy i gumki spinacze, słuchaliśmy muzyki i miło spędzaliśmy ze sobą czas.