Ja jestem ja

Ostatniego dnia stycznia klasy młodsze wybrały się do Teatru Studio na niezwykłe przedstawienie zaprzyjaźnionego z naszą szkołą „Teatru 21”. Spektakl pt. „Ja jestem ja” to niezwykła opowieść o kolorowym zwierzu, który szukał odpowiedzi na pytanie: „kim jestem?”. Dzięki interakcji aktorów i naszych mysiadłowych uczniów w czasie przedstawienia udało się bohaterowi odnaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem niezwykłego spektaklu i oryginalnej formuły!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: