Dzień Otwarty za nami!

W sobotę 16 lutego mali i duzi zainteresowani „przyjściem na Krótką i pozostaniem na dłużej” odwiedzili naszą szkołę, by poczuć jej klimat, poznać nauczycieli i dzieci oraz rodziców obecnych uczniów.

Gospodarze stanęli na wysokości zadania – pierwszoklasiści tłumaczyli, czym jest tydzień paszportowy oraz relacjonowali, co jest u nas najczęściej na obiad w poniedziałek, a rodzice uczniów zabawiali rozmową gości i służyli informacjami z „pierwszej ręki”.

Duzi i mali mogli poznać szkołę, obserwując zajęcia z gier matematycznych i kodowania. Można też było zobaczyć próbkę działalności szkolnego English Club dla maluchów.

Teraz przed nami spotkania dziecięce w grupach oraz ostateczne decyzje.

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy zaangażowanych gospodarzy: rodziców, nauczycieli, uczniów – w tym naszych samorządowców i ich aktywnej grupy. To dzięki Wam tak wielu małych i dużych pragnie stać się częścią naszej szkolnej wspólnoty!:)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: