Actionbound – wejdź do gry!

Drodzy Projektowicze!

Już w środę 25 września spotykamy się wszyscy na Podlasiu. Jak wiecie, jednym z punktów naszego pobytu w Dworze Dobarz będzie gra terenowa, do której chcemy wykorzystać aplikację Actionbound (jeśli ktoś nie pobrał jej jeszcze na swój telefon, może to zrobić stąd Google Play lub stąd App Store).

Ponieważ na miejscu mogą wystąpić problemy z połączeniem się z Internetem, chcielibyśmy Was prosić, abyście już teraz pobrali GRĘ na swoje telefony, tak by móc ją uruchomić w trybie offline.

Oto krótka instrukcja, jak to zrobić:

 1. Otwórz aplikację Actionbound na swoim telefonie i zeskanuj poniższy QR kod.
  p1 QR - ANIMUJEMY WSPÓLNOTĘ
 2. Po załadowaniu strony startowej gry nie uruchamiaj jej, a tylko pobierz na swój telefon.
  p3
 3. Odtąd gra znajduje się w zakładce My Bounds.
  b11 b22
  p2 p4
 4. UWAGA: ważne, żeby nie uruchamiać gry! Wystartuje, ale nie przejdzie się dalej, bo konieczny do tego jest QR kod, który zostanie udostępniony dopiero w Dobarzu. Uruchomienie, a następnie zakończenie gry spowoduje jej usunięcie z zakładki My Bounds i cały proces pobierania trzeba będzie rozpoczynać od nowa! W Dobarzu, ze względu na problem z zasięgiem, może to nie być możliwe.