Mistrzowie programowania

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas 4-8 na spotkanie, którego nie można przegapić! W piątek 18 października o godz. 17.00 pani Beata Bracławska, nasza nauczycielka informatyki, przyjeżdża do szkoły z grupą mistrzowską młodych programistów, z którymi prowadzi zajęcia w Pałacu Kultury. Są to najlepsi w tej grupie wiekowej specjaliści od tworzenia stron internetowych w Polsce. Stanowią zgrany zespół: uczą się, jeżdżą na konferencje, pomagają sobie nawzajem i dzielą się z innymi swoją imponującą wiedzą. Warto z niej skorzystać, bo programowanie to umiejętność przyszłości i klucz do kosmicznej (także dosłownie:) kariery.

Chłopcy, którzy w tym roku rozpoczęli naukę w liceach, będą mówić przede wszystkim o programowaniu, ale chętnie podzielą się też swoimi doświadczeniami z procesu rekrutacji do szkoły średniej, dlatego na spotkanie zapraszamy szczególnie uczniów dwóch najstarszych klas.