Ostrożnie jak z jajkiem!

Jakoś w połowie października NASA oficjalnie zaprezentowała nowy model skafandrów dla kosmonautów, pamiętacie? Nasi drugoklasiści natomiast, w ostatni październikowy czwartek, zajęli się budową jajkodromu, czyli bezpiecznego skafandra dla… jajka. Młodym konstruktorom udało się znakomicie wykonać to odpowiedzialne zadanie i jajko zostało uratowane! Życzymy amerykańskim kosmonautom, żeby w swoich skafandrach byli równie bezpieczni;)

 

This slideshow requires JavaScript.

Po zakończeniu pracy, cała klasa wysłuchała wykładu o rolach w grupie. Wszyscy dyskutowali więc o tych, które pojawiły się w trakcie pracy nad jajkodromem. Większość uczniów zadeklarowała się jako pomysłodawcy i realizatorzy, ale został też dostrzeżony i doceniony krytyk, dzięki któremu jedna z grup uratowała swoje jajko:)

 

Leave a Reply