Kiermasz Adwentowy 2019

Na naszym tradycyjnym przedświątecznym kiermaszu 16 grudnia było tłoczno, artystycznie i słodko. I jak zwykle Pani Marcie udało się nas zaskoczyć nowościami. Saszetki-rude liski i renifery na patyku, skórzane breloczki-choineczki, witrażowe choinki ozdobione koronkowymi taśmami – to tylko niektóre z nowinek tegorocznego kiermaszu. Oddzielna lada uginała się pod ciężarem wypieków, głównie autorstwa naszych nauczycieli, ale także piątoklasistów. Piernik z pomidorów? Czemu nie – kto próbował, ten wie! Jak co roku, nie zabrakło też: pierniczków, brownie, murzynków, bloków czekoladowych i słynnych już cake popsów pani Kasi.

Dziękujemy: PANI MARCIE i wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom i mamom nauczycieli (w tym mamie pana Jacka za cudnie wydziergane zakładki) – za tworzenie, sprzedawanie, kupowanie i liczną obecność.

A teraz – skrzętnie przeliczamy zebrane fundusze. Wkrótce poinformujemy, jaką kwotę udało nam się zebrać i w czyje potrzebujące ręce trafi ona w tym roku.

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s