Kiermasz Adwentowy 2019

Na naszym tradycyjnym przedświątecznym kiermaszu 16 grudnia było tłoczno, artystycznie i słodko. I jak zwykle Pani Marcie udało się nas zaskoczyć nowościami. Saszetki-rude liski i renifery na patyku, skórzane breloczki-choineczki, witrażowe choinki ozdobione koronkowymi taśmami – to tylko niektóre z nowinek tegorocznego kiermaszu. Oddzielna lada uginała się pod ciężarem wypieków, głównie autorstwa naszych nauczycieli, ale także piątoklasistów. Piernik z pomidorów? Czemu nie – kto próbował, ten wie! Jak co roku, nie zabrakło też: pierniczków, brownie, murzynków, bloków czekoladowych i słynnych już cake popsów pani Kasi.

Dziękujemy: PANI MARCIE i wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom i mamom nauczycieli (w tym mamie pana Jacka za cudnie wydziergane zakładki) – za tworzenie, sprzedawanie, kupowanie i liczną obecność.

A teraz – skrzętnie przeliczamy zebrane fundusze. Wkrótce poinformujemy, jaką kwotę udało nam się zebrać i w czyje potrzebujące ręce trafi ona w tym roku.

 

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply