Baking Project 4

W czwartek nasze piątoklasistki przeprowadziły swoje ostatnie anglojęzyczne zajęcia w ramach semestralnego projektu Baking Project. Ze względu na sezon świąteczny na warsztat trafiło 3 kg ciasta piernikowego.

Powstały gwiazdki, mikołaje, ale też jeże, łosie i lisy, bo wszyscy równie niecierpliwie czekają na Boże Narodzenie. Była też oczywiście nauka słownictwa, gry utrwalające to słownictwo, a także zabawy i oglądanie filmu tematycznie związanego z zajęciami.

W kuchni zrobiło się gorąco. Podkuchenna dwoiła się i troiła, żeby nadążyć z wkładaniem i wyjmowaniem kolejnych blach wypełnionych po brzegi gingerbread cookies.

Co dalej czeka nasze piątoklasistki oraz inne grupy projektowe z klas 4-8? Podsumowania, wnioski, refleksje i przygotowanie się do wielkiej prezentacji ukończonych projektów, która odbędzie 17 i 24 stycznia na forum klas starszych.

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply