Rekolekcje 2023

W piątek 31 marca odbyły się w naszej szkole rekolekcje. Podobnie jak w zeszłym roku poprowadził je ks. Kamil Piaszczak z parafii w Józefosławiu. W tym samym czasie odbywały się warsztaty muzyczne z Joanną Kowalkowską i Martą Łuszczyńską oraz zajęcia plastyczne z Martą Goszcz. Uczniowie, którzy nie brali udziału w rekolekcjach, mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach etycznych prowadzonych przez Katarzynę Chrzczanowicz, Paulinę Bugajak (klasy 0-3) i Katarzynę Mazur (klasy 4-8).

Rekolekcje w naszej szkole to był dobry czas dla wszystkich. Początkowo rozdzieliliśmy się, aby w podgrupach porozmawiać o pomaganiu innym i czynieniu dobra. Na zakończenie grupa rekolekcyjna i etyczna spotkały się na wspólną sesję zdjęciową w anielskich skrzydłach. Lubimy być razem!