Na nowy początek – wernisaż

Poniedziałek (27.03.2017 r.) w naszej Szkole był dniem inauguracji. Wspaniała wystawa malarska Antka Rygla, ucznia 2 klasy naszego gimnazjum otworzyła nową jadalnię i bibliotekę w dawnym budynku klas młodszych.
Antek oprowadził przez całą wystawę wszystkie klasy i odpowiadał na pytania zwiedzających. Jak to na wernisażu, były kwiaty i poczęstunek.

Warto też zajrzeć do wyremontowanego budynku. Nie tylko ze względu na wystawę, ale również by zobaczyć, jak zmienił się parter budynku.

W dawnej świetlicy jest obecnie jadalnia, połączona z dużą, dobrze wyposażoną kuchnią, dzięki czemu, możemy reaktywować zajęcia kulinarne, które wchodziły w skład repertuaru naszych działań z dziećmi. Czekamy na przeniesienie również do tego budynku biblioteki z jej całymi zasobami.

Serdecznie zapraszamy!