Wielkanocny Kiermasz

Wczoraj tj. 04.04.2017 r. w naszej Szkole, odbył się coroczny Kiermasz Wielkanocny. Po godzinie 15:00 korytarz znajdujący się na pierwszym piętrze Szkoły wypełnił się przepięknymi, wykonanymi przez dzieci oraz nauczycieli, pracami. Były wielkanocne koszyczki, pisanki, kurczaczki, zajączki, kartki świąteczne, ciasta i ciasteczka a nawet nasza gra: ,,Rakieta? Kometa? A może planeta?”. Największą popularnością cieszyły się przepięknie uszyte poduszki. Kiermasz przyniósł nam bardzo wiele powodów do radości. A dlaczego? Między innymi dlatego, że przyświecał mu szczytny cel. Udało się zebrać sporą (największą we wszystkich edycjach kiermaszu) sumę pieniędzy, która przeznaczona zostanie na bardzo kosztowne leczenie dla osoby z naszego szkolnego otoczenia oraz dlatego, że każdy z nas mógł nabyć świąteczną pamiątkę, bądź przygotować swój brzuch do zajadania się świątecznymi przysmakami. 🙂

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować Rodzicom i Nauczycielom za udział w kiermaszu i okazaną dobroć, oraz naszym uczniom za wykonanie wielkanocnych dzieł, obecność i pomoc przy organizacji kiermaszu.