Zielona Szkoła

W związku z wyjazdem dzieci na Zieloną Szkołę do Mrągowa, który będzie miał miejsce już 5 czerwca, wysłaliśmy Państwu pierwszego ważnego maila z załącznikami (drugi otrzymają Państwo pod koniec tego tygodnia).

Znajdą w nich Państwo:
  • listę rzeczy, które powinno zabrać każde dziecko (bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z nią);
  • kartę dziecka do użytku wychowawców;
  • kartę uczestnika dla organizatorów;
  • kosztorys i ofertę programową (została ona już wysłana wcześniej w kwietniu).

WAŻNE!

Bardzo prosimy o dostarczenie do sekretariatu (wydrukowanych dwustronnie) uzupełnionych kart dla wychowawców i organizatorów do 29 maja! Wychowawcy muszą zapoznać się z ich treścią i w sprawie wątpliwości skontaktować się z Państwem. Ważne są również informacje dotyczące diet, które musimy przekazać do ośrodka na tydzień przed wyjazdem.

Liczymy na Państwa terminowość.

Dodatkowo przypominamy o wpłatach pozostałej kwoty za wyjazd.