Pocztówka z Zielonej Szkoły

Coroczne pięciodniowe wyjazdy na zieloną szkołę to już nasza mysiadłowska tradycja. W tym roku w dniach 5-9 czerwca klasy 1-6 wybrały się do Mrągowa. Zakwaterowani byliśmy w Ośrodku Polonez położonym tuż przy Jeziorze Czarnym. Towarzyszyli nam wychowawcy z Superaktywnych. Kierownik zielonej szkoły, Pani Kama, zadbała o to, aby każdy dzień wypełniony był atrakcjami. Każdego dnia organizowane były zajęcia rekreacyjno-sportowe (kajaki, ścianka wspinaczkowa, kule, olimpiada, tenis) oraz integracyjne (baloniada, gry zespołowe, budowanie szałasu w lesie, tańce). Udało nam się również zwiedzić Mrągowo, w którym rozegraliśmy grę miejską wzdłuż Jeziora Czos.

 

 

Po intensywnie spędzanych dniach wieczorami każdy z nas był bardzo zmęczony. Mogliśmy wtedy spędzić miły czas z kolegami i koleżankami w pokojach. Mieliśmy szansę spojrzeć na siebie „innym okiem” niż w szkole. Wróciliśmy bardzo zmęczeni do jakże stęsknionych Rodziców. Mamy nadzieję, że każdy znalazł w Mrągowie coś dla siebie i przywiózł garść wspomnień na długie lata.