Wybory do samorządu

13 października w naszej szkole odbyła się debata wyborcza oraz wybory do samorządu szkolnego. Jak co roku poprzedziła ją kampania plakatowa – na korytarzach zawisły zdjęcia kandydatów oraz ich racjonalizatorskie propozycje. Debata wyborcza była okazją, by szerzej opowiedzieć o swoich pomysłach, które kandydaci chcieliby zrealizować po objęciu urzędu. W ogniu pytań wyborców trzeba było wykazać się refleksem i jasnością umysłu, by obronić swoją wizję i przekonać zebranych co do jej słuszności. Nie było to łatwe zadanie, tym bardziej serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na ten odważny krok.

Po debacie odbyły się wybory, a w poniedziałek (16 października) ogłoszone zostały wyniki:

Przewodniczącym samorządu został Kuba Fidziukiewicz z kl. 4
Wiceprzewodniczącymi: Agnieszka Bolek z kl. 4 oraz Wiktor Sadowski z kl. 6

Gratulujemy!

Liczenia głosów oraz przedstawienia wyników dokonała komisja w składzie: Michał Pastuszak, Antonina Peak (gimnazjum), pani Agnieszka Gapska oraz pani Katarzyna Chrzczanowicz.

Wkrótce montowana będzie również „Ekipa” – grupa społeczników, którzy chcieliby działać przy samorządzie na rzecz szkoły i wspólnoty uczniów.