Szkoła nocą

Szóstoklasiści zapragnęli mieć szkołę tylko dla siebie! Aby osiągnąć ten cel, postanowili zorganizować Nocowanie w Szkole. Spotkali się 20 października w piątek o 18.30 i rozpoczęli zabawę. W sali klasy 7 urządzili kącik herbaciany, kącik tostowy i salon telewizyjny, sale klasy 1, 4 i 6 były sypialniami, a na korytarzu powstał salon kosmetyczny, gdzie można było zadbać o swoje paznokcie.

This slideshow requires JavaScript.

Było wspólne oglądanie filmu z popcornem, pizzą i herbatką, a potem istne szaleństwo, czyli zabawa w chowanego po całej szkole, gra w zbijaka i pogaduchy przy muzyce. Było dużo krzyku i nikt nikogo nie uciszał. Udało się położyć spać dopiero ok. 3 nad ranem.

Rano pobudka o 8.00 i śniadanko z tostami i herbatką, a potem sprzątanie wszystkich „salonów” i gra w zbijaka w sali gimnastycznej. Rozstaliśmy się ok. 10.00 w sobotę. Czy szkoła nabrała nowego wymiaru w oczach szóstaków po tym doświadczeniu?