Matematyka w działaniu

Witajcie,

Dawno nie pokazywaliśmy Wam, co dzieje się na naszej matematyce, a dzieje się naprawdę dużo! Starym zwyczajem staramy się jak najczęściej wychodzić z ławek i działać: liczyć, układać, ustawiać się, dobierać i wreszcie grać. Ostatnimi czasy pracowaliśmy nad rozszerzaniem zakresu liczenia, uczyliśmy się przeliczać „sprytnie i szybko”, poznawaliśmy znaki rzymskie oraz porządkowaliśmy je rosnąco i malejąco. Jednym słowem –  matematyka w działaniu!

Do zobaczenia wkrótce!
Drugaki, pani Paulina i pani Marta

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s