Prezentacje gimnazjalne

18 grudnia gimnazjaliści przedstawili efekty swojej kilkumiesięcznej pracy nad projektami. Była to pierwsza w tym roku szkolnym edycja prezentacji projektów gimnazjalnych. Na drugą musimy poczekać do maja.

Cóż…, praca nad projektem należy często do niechcianych obowiązków ucznia gimnazjum, jednak to, co pokazali gimnazjaliści w tym semestrze, było ciekawe i niepozbawione pasji. Różnorodność tematów okazała się zaskakująca. Mogliśmy dowiedzieć się wszystkiego o gekonie lamparcim, zdrowym odżywianiu, o tym, jak wykonać turbinę wiatrową i wyprodukować landrynki w różnych smakach (prezentacja połączona była z degustacją:).

Wielu emocji dostarczyły nam prezentacje o łowiectwie i ludziach zniewolonych przez obyczaje.

Spektakularnym zakończeniem był koncert, podczas którego usłyszeliśmy powstałą w ramach projektu gimnazjalnego piosenkę. Nie obyło się bez bisów i zachwytów publiczności. Jako zdystansowany, powątpiewający, często znudzony podobnymi wydarzeniami świadek, stwierdzam: warto było tam być!

Z zachętą do udziału w prezentacjach edycji majowej 2018
Usatysfakcjonowany Obserwator

Leave a Reply