Michał wyrusza po C1

Z wielką dumą informujemy, że nasz gimnazjalista, Michał Pastuszak zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego. Według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego uczestnicy na tym etapie mierzą się z poprzeczką na poziomie C1 z elementami C2, ale nasi zdolni gimnazjaliści nie boją się wyzwań!

Gratulujemy Michałowi i czekamy na kolejne sukcesy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s