O.K. take-away

Zapraszamy nauczycieli z naszej szkoły na wewnętrzne warsztaty dotyczące oceniania kształtującego. Poprowadzi je Katarzyna Delążek-Gawryś, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Niepublicznej Integracyjnej Szkole Podstawowej w Mysiadle, wychowawczyni klasy 3, z sukcesem wdrażająca w swej pracy wiele praktyk oceniania kształtującego.

W trakcie warsztatów:

  • dowiemy się, co to jest ocenianie kształtujące i jaki jest jego cel,
  • poznamy elementy pracy z ocenianiem kształtującym,
  • zastanowimy się, jak małymi krokami wprowadzać do swojej pracy ocenianie kształtujące,
  • stworzymy pomysły na pracę z O.K. „od jutra”,
  • wymienimy się pomysłami na pracę z ocenianiem kształtującym (pewnie nie wiecie, że to stosujecie:)

KIEDY:
5 kwietnia (czwartek), godz. 16.00-18.00

GDZIE:
Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle, ul. Krótka 11, Mysiadło
Sala kl. 5

Wykład jest nieodpłatny

ZAPISY
Zainteresowanych nauczycieli prosimy o rejestrację poprzez FORMULARZ.

 

PROWADZĄCA

Katarzyna Delążek-Gawryś – jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyła „Edukację początkową z reedukacją” oraz podyplomowe studia Wychowania Seksualnego na Uniwersytecie Warszawskim. W NISP w Mysiadle jest wychowawczynią oraz prowadzi kółko gier planszowych. Od ponad 20 lat związana z harcerstwem, z którego czerpie inspiracje do pracy wychowawczej. Interesuje się tematyką oceniania kształtującego w szkole. Zapalona rowerzystka i kociara.

KONTAKT

infomysiadlo@gmail.com

 

Leave a Reply