Tydzień paszportowy

Za nami kolejny Tydzień Paszportowy. Tym razem klasy młodsze po napisaniu sprawdzianów wybrały się na wycieczkę do Stajni na Kępie. Większością głosów dzieci okrzyknęły ją najlepszą wycieczką paszportową. Dlaczego? Bo były konie, psy i koty!:) Oprócz kontaktu z milusińskimi zwierzętami, mieliśmy okazję dowiedzieć się, z czym wiąże się opieka nad końmi. Swoją wiedzę sprawdziliśmy w biegu terenowym. Z racji zbliżającej się Wielkanocy wzięliśmy udział w zajęciach o kulinariach świątecznych, na których każdy mógł upiec swojego mazurka. Na koniec czekały na nas pieczone kiełbaski i konna przejażdżka.

 

This slideshow requires JavaScript.

W Tygodniu Paszportowym młodsi uczniowie wzięli także udział w prezentacjach na znaczek sprawności. Tym razem mogliśmy podziwiać projekty kapeluszy Pani Wiosny oraz wysłuchać recytacji wierszy lub śpiewów wiosennych. To był bardzo wiosenny tydzień!:)

 

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply