Tydzień paszportowy

Za nami kolejny Tydzień Paszportowy. Tym razem klasy młodsze po napisaniu sprawdzianów wybrały się na wycieczkę do Stajni na Kępie. Większością głosów dzieci okrzyknęły ją najlepszą wycieczką paszportową. Dlaczego? Bo były konie, psy i koty!:) Oprócz kontaktu z milusińskimi zwierzętami, mieliśmy okazję dowiedzieć się, z czym wiąże się opieka nad końmi. Swoją wiedzę sprawdziliśmy w biegu terenowym. Z racji zbliżającej się Wielkanocy wzięliśmy udział w zajęciach o kulinariach świątecznych, na których każdy mógł upiec swojego mazurka. Na koniec czekały na nas pieczone kiełbaski i konna przejażdżka.

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

W Tygodniu Paszportowym młodsi uczniowie wzięli także udział w prezentacjach na znaczek sprawności. Tym razem mogliśmy podziwiać projekty kapeluszy Pani Wiosny oraz wysłuchać recytacji wierszy lub śpiewów wiosennych. To był bardzo wiosenny tydzień!:)

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s