Pielgrzymka do Częstochowy

W piątek 23 marca 2017 nasi uczniowie z klas starszych i gimnazjum odwiedzili Jasną Górę w Częstochowie. Wyjazd został zrealizowany w ramach rekolekcji wielkopostnych. Rozpoczęliśmy od Mszy Świętej w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej i spaceru po wałach jasnogórskich. Po krótkiej przerwie na obiad wyruszyliśmy na zwiedzanie z przewodnikiem – m.in. Bazyliki, Skarbca i Sali Rycerskiej.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s