Savoir-vivre pierwsza klasa

Przez cały tydzień klasa pierwsza poznawała tajniki savoir-vivre. W czasie lekcji rozmawialiśmy i odgrywaliśmy scenki o tym, jak kulturalnie zachowywać się w każdej sytuacji. Jednym z punktów programu były warsztaty pięknego nakrywania do stołu i zachowania się w eleganckiej restauracji. Już wiemy, między innymi, jak zakomunikować kelnerowi, że danie było dla nas wyśmienite, że nam nie bardzo smakowało albo że skończyliśmy posiłek. Tego dnia dyżurni w klasach młodszych mieli wolne. Pod koniec lekcji w ramach niespodzianki pierwszaki nakryły pięknie do stołu wszystkim młodszakom. W środę jedliśmy w bardzo eleganckim stylu:)

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

A jeszcze więcej zdjęć z tego dnia JEST TUTAJ🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s