When one teaches, two learn

Gimnazjaliści Ola Biegała i Kuba Domański, specjalizujący się w wybranych tematach z zakresu historii XVI wieku, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i poprowadzili lekcje w klasie czwartej i piątej. Ola zainteresowała czwartoklasistów sztuką renesansową, Kuba zapoznał piątoklasistów z rodzajami statków, na których pływali odkrywcy Nowego Świata. Ciekawe, pełne szczegółowej wiedzy i humoru lekcje prowadzone przez naszych gimnazjalistów znakomicie wpisują się w zasadę: „When one teaches, two learn”:)

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s