Artisiadło

W środę 13 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się festiwal talentów „Artisiadło”. Dzieci prezentowały na nim swoje umiejętności i talenty w rożnych dziedzinach artystycznych, takich jak śpiew, taniec, gra na instrumentach. Laureatką konkursu została uczennica klasy 2 Gabriela Małek, która zaprezentowała pokaz gimnastyczny. Drugie miejsce zajęły Antonina Sasin, Marlena Mroczek i Roksana (kandydatka do klasy 4). Trzecie miejsce przypadło uczennicom klasy 4 – Marcelinie Gregorowicz i Kai. Serdecznie gratulujemy!:)

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s