Zachęta „Do dzieła!”

W ostatnim tygodniu szkoły naprawdę dużo się dzieje! I tak, na przykład, w środę 20 czerwca odbyło się ostatnie kółko „Do dzieła!”. A że kółko poświęcone jest sztuce, tym razem zakręciłyśmy nim w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki🙂 Artystyczna atmosfera pochłonęła nas bez reszty, w czym bardzo pomogły poszukiwania eksponatów na podstawie „listów gończych”, które rozdała wszystkim uczestniczkom pani Zosia. To była bardzo udana i kulturalna wycieczka, którą rozpoczęłyśmy wizytą w eleganckiej kawiarni, a zakończyłyśmy zakupami w naszym ulubionym sklepie na „t”…:)

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s