Po hiszpańsku mówić warto!

We wtorek klasa trzecia, zgodnie ze swoją tradycją, wybrała się na czerwcową wycieczkę do lasu. Na rowerach!

Z drobną pomocą Kolei Mazowieckich przedostaliśmy się do Zalesia Górnego, z którego pan Konrad (tata Krzysia) poprowadził rowerową klasę po Lasach Chojnowskich. Peleton zamykał pan Jurek (tata Marlenki). Po około czterdziestominutowej przejażdżce z pięknymi widokami, dojechaliśmy do Zimnych Dołów. Tam czekała nas uczta przy ognisku, po której każdy mógł odpocząć na różny sposób.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Część z nas leniuchowało na kocu, inni grali w piłkę lub freezbee, a jeszcze inni grali w grę planszową z panią Agą i panią Kasią. Śpiewaliśmy również przy akompaniamencie pana Bartka. Przed drogą powrotną przejechaliśmy jeszcze kaaaaawał lasu. Możemy się z dumą pochwalić, że daliśmy radę! Pięknie dziękujemy panu Konradowi za przygotowanie trasy oraz panu Jurkowi za zabezpieczanie tyłów!

A to piosenka, która ma szansę stać się przebojem tych wakacji!:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s