Rozpoczęcie roku szkolnego

Zapraszamy wszystkich na rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 10.00.

W tym roku, oprócz stałych punktów harmonogramu, takich jak Święto Rodziny, Święto Pieczonego Ziemniaka czy Zielona Szkoła, czekają nas wydarzenia związane z obchodami 100-lecia niepodległości oraz całoroczny projekt Animujemy Wspólnotę, obejmujący wyjazd naszych uczniów do Wilna, przyjazd gości z Wilna do Warszawy i wspólne, kilkumiesięczne tworzenie filmu animowanego. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Już od września wznawiamy także cykl wykładów i warsztatów dla rodziców, które będą poświęcone mi.in. wychowaniu, bezpieczeństwu w internecie, narzędziom przydatnym w edukacji.

Do zobaczenia!