Dla zapobiegliwych…

Wakacje dopiero się zaczęły i na pewno nikt nie myśli o lekcjach, ale zostawiamy tutaj listę rzeczy, które wszystkim bardzo się przydadzą w nowym roku szkolnym. Tak na wszelki wypadek, żeby się nie zapodziała:)

 • Jęz. polski
  Klasa IV, V, VII – p. Ula Szczegłow
  2 zeszyty 60-kartkowe w jedną linię (jeden będzie przeznaczony na wypracowania), teczka z gumką na karty pracy, klej, nożyczki
  Klasy VI i VIII – p. Ewa Wodecka
  Zeszyt w 1 linię A4, jak najgrubszy w twardej oprawie (zeszłoroczny), zeszłoroczny zeszyt do wypracowań, teczka z gumką oraz nożyczki, klej, kredki, zakreślacze, kolorowe flamastry
 • Jęz. angielski – zeszyt A4 w kratkę lub jedną linię (może być z zeszłego roku), skoroszyt na dodatkowe materiały dziurkowane, piórnik, a w nim: długopis, ołówek, gumka, nożyczki, klej i kolorowe cienkopisy
 • History in English – zeszyt w kratkę 60 kartek
 • Historia – zeszyt w kratkę 60 kartek oraz piórnik dobrze wyposażony
 • Przyroda – zeszyt w kratkę min. 32 kartki + teczka z gumką, dobrze wyposażony piórnik
 • Biologia – zeszyt w kratkę min. 32 kartki + teczka z gumką, dobrze wyposażony piórnik
 • Geografia – zeszyt w kratkę min. 32 kartki oraz dobrze wyposażony piórnik
 • Fizyka i chemia – zeszyt w kratkę min. 32 kartki oraz dobrze wyposażony piórnik
 • Matematyka – zeszyt w kratkę 60 kartek, linijka, ekierka, kątomierz, cyrkiel, ołówek, gumka
  Klasa IV dodatkowo – zeszyt gładki do geometrii (60 kartek)
  Klasa VI, VII, VIII dodatkowo – kalkulator
 • Plastyka i technika – fartuszek (najlepiej z rękawami), farby w tubkach lub kubeczkach oraz farby akwarelowe w krążkach, pędzle ze sztywnego włosia (gruby i cienki) oraz z miękkiego włosia (gruby i cienki), paleta lub tacka plastikowa, kubek na wodę, kredki bambino lub tłuste pastele, miękki ołówek, klej w sztyfcie, papier biały i kolorowy, nożyczki oraz pudełko na materiały plastyczne (może być solidne po butach)
 • Informatyka – pendrive jako zeszyt elektroniczny (w klasie VII i VIII może być opcjonalnie dokument w „chmurze”)
 • Religia – zeszyt w kratkę 32 kartki, dobrze wyposażony piórnik
 • Etyka – zeszyt w kratkę 60 kartek
 • Muzyka – zeszyt w pięciolinię, dobrze wyposażony piórnik
 • WF – zwykły strój do ćwiczeń oraz buty z białą kauczukową podeszwą, która nie brudzi
 • Basen – jednoczęściowy kostium kąpielowy, czepek, klapki

UWAGA:

Dodatkowo należy zakupić skoroszyt na materiały dziurkowane, w których będą przechowywane: Regulamin Oceny Zachowania, arkusze samooceny zachowania oraz zasady oceniania na informatyce, plastyce, technice i wf-ie.

Leave a Reply