Małe królewny i mali królowie

W środę 12 czerwca zerówkowicze i pierwszaki wyruszyli do Muzeum POLIN na wystawę „W Polsce Króla Maciusia” poświęconą ważnym sprawom dotyczącym każdego z nas. Razem z dziesięcioletnim królem próbowali znaleźć odpowiedzi na pytania: jak stworzyć szczęśliwe państwo; co zrobić, żeby wszystkim ludziom było dobrze; czy rządzenie jest łatwe. W pięknej scenerii muzeum odkrywali, działali, doświadczali i zgodnie współpracowali.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s